Tréninky

Osobní trénink

Osobní cvičení je založené na individuálním přístupu. Trénink je nastavený na základě přihlédnutí k požadavkům a cílům klienta. Může se jednat o nabrání svalové hmoty, zpevnění celého těla, zhubnutí nebo odstranění bolesti zad správným cvičením. Vždy záleží na pohybových zkušenostech a schopnostech klienta, na jeho vnímání a pochopení pohybu.

Trénink vždy začíná nácvikem základních pohybových vzorů a správného využití dechu bez ohledu na to, zda je cílem klienta například rehabilitace nebo zvýšení výkonu.

Běžné cíle klientů: redukce váhy, zvýšení kondice nebo výkonnosti, náprava nevhodného pohybového stereotypu, kompenzace sportovního nebo pracovního přetížení, nácvik správné techniky cvičení atd.

železa

Skupinové cvičení

Je možné domluvit se také na cvičení dvou i více klientů najednou. Výhodou takových lekcí může být například vzájemná motivace členů skupiny, příjemnější a zábavnější atmosféra atd. Nevýhoda skupinového cvičení je v tom, že pozornost trenéra musí být rozdělena mezi více členů.

Kurzy nordic-walking

Nordic-walking je v dnešní době velmi oblíbený způsob aktivního trávení času. Jen málo lidí však ví, jak hůlky potřebné k této aktivitě správně využívat. Technika chůze s hůlkami není tak snadná, jak se na první pohled může zdát. Jde o souhru všech segmentů těla a udržení správné postury v pohybu.